Sofa Villas - Mont Sainte-Anne

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Snelle in/uitcheckservice

  • Sportactiviteiten

  • Spa en ontspanning

  • Airconditioning

  • Huisdieren

Locatie

    Tijdens hun verblijf in deze 4-slaapkamer Sofa Villas - Mont Sainte-Anne Beaupré kunnen gasten genieten van een bubbelbad of een bezoek brengen aan de Basiliek van Sainte-Anne-de-Beaupré, op 4 km verderop. De 2-badkamer villa biedt mogelijkheden om biljart in de omgeving, op 10 minuten rijafstand van de Mont Sainte-Anne.

    Het hart van Beaupré kan worden bereikt in 30 minuten lopen van dit chalet, en cultuurgerichte locaties zoals Atelier Paré liggen op 6 km afstand. De gesitueerde in Beaupré Sofa Villas - Mont Sainte-Anne is op 15 minuten rijafstand van Cyclorama De Jérusalem gelegen.

    Gasten kunnen dineren in Le St-Bernard, gelegen binnen een paar straten van deze 6-kamer accommodatie.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    Licentienummer315679,315683,315691,315692,319033,319034

    Kameropties bij Sofa Villas - Mont Sainte-Anne Beaupré

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Sofa Villas - Mont Sainte-Anne Beaupré Keuken foto Sofa Villas - Mont Sainte-Anne Beaupré Buitenkant foto Sofa Villas - Mont Sainte-Anne Beaupré Voorzieningen foto Sofa Villas - Mont Sainte-Anne Beaupré Zakenleven foto
    Chalet

    Type bed: 1 kingsize bed en 1 slaapbank

    Meer informatie +
    Sofa Villas - Mont Sainte-Anne Beaupré Faciliteiten foto Sofa Villas - Mont Sainte-Anne Beaupré Toiletten foto Sofa Villas - Mont Sainte-Anne Beaupré Faciliteiten foto
    Chalet

    Type bed: 2 King Size Beds

    Meer informatie +
    Sofa Villas - Mont Sainte-Anne Beaupré Faciliteiten foto
    Chalet

    Type bed: 2 King Size Beds

    Meer informatie +
    Sofa Villas - Mont Sainte-Anne Beaupré Faciliteiten foto
    Chalet

    Type bed: 2 King Size Beds

    Meer informatie +
    Sofa Villas - Mont Sainte-Anne Beaupré Zakenleven foto
    Chalet

    Type bed: 2 King Size Beds

    Meer informatie +
    Sofa Villas - Mont Sainte-Anne Beaupré Voorzieningen foto
    Chalet

    Type bed: 2 King Size Beds

    Meer informatie +

    Locatie bij Sofa Villas - Mont Sainte-Anne Beaupré

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Sofa Villas - Mont Sainte-Anne Beaupré

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is Sofa Villas - Mont Sainte-Anne huisdiervriendelijk?
      Gasten zijn welkom om hun huisdier mee te nemen naar Sofa Villas - Mont Sainte-Anne.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van Sofa Villas - Mont Sainte-Anne?
      Gasten van Sofa Villas - Mont Sainte-Anne kunnen onder andere de Basiliek van Sainte-Anne-de-Beaupré (4 km), de Mont Sainte-Anne 2) en Cyclorama De Jérusalem 4,1) verkennen.
    • Biedt het chalet spavoorzieningen voor de gasten?
      Degenen die in het chalet verblijven kunnen ontspannen dankzij een bubbelbad.
    • Worden er skivoorzieningen aangeboden in Sofa Villas - Mont Sainte-Anne?
      Liefhebbers van skiën kunnen genieten van een skiopslag beschikbaar in Sofa Villas - Mont Sainte-Anne.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Sofa Villas - Mont Sainte-Anne Beaupré